تماس با مدیر فنی : ۰۹۱۳۰۰۰۵۱۵۶ -- ۰۹۱۲۰۵۷۵۱۵۶
دفتر اصفهان : ۱۲-۳۲۲۳۳۱۱۱-۰۳۱ دفتر تهران : ۰۲۱۶۶۵۰۳۸۰۱

ارائه دهنده اینورترهای ریسان ، کنترل کننده دور موتور

شرکت ریسان درایو

گروه فنی مهندسی ایران تکنیک مفتخر است در زمینیه ی اتوماسیون صنعتی از سال 1370 تا به اکنون که بنیانگذار دراین صنف جناب اقای محمد دادخواه بودند و ایشان راه زیادی را پیمودند تا به فرزندان خود این شغل را واگذار کنند و هم اکنون ادامه راه ایشان میباشند.

ما دراین 37 سال اتوماسیون صنعتی را مثل فانوسی در دست داشتیم و با آن این راه را طی کدریم و یکی پس از دیگری چراغهای زیادی را روشن کردیم و حال به یک روشنایی فوق پیشرفته از اتوماسیون صنعتی مبدل شدیم تا یاری دهنده سازمان ها، ارگانها،شرکتهای دولتی و خصوصی و…. باشیم.

اهداف شرکت

اتوماسیون صنعتی همانند یک شبکه ای که از تمامی محصولات الکترونیکی که با گذر زمان بروز شده و در حال تکامل است میباشد و میتوان به محصولاتی چون درایو یا همان اینورتر، plc،hmi، سرو موتور ، منبع تغذیه و….. نامبرد.

از مشخصه های مهم این محصول میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  • سیستم تهویه قوی
  • تکنولوژی به روز
  • داشتن کتاب راهنمای فارسی
  • داشتن سیستم PID برای کنترل سیستم های مدار بسته
  • سیستم های حفاظتی قوی
  • بالابردن قابلیت و ضریب اطمینان
  • سخت افزار قوی
  • قابلیت برنامه ریزی I/O

درایوهای ریسان بیش از 10سال در حال تولید در کشور عزیزمان ایران میباشد که از کیفیت فوق العاده ای برخوردار است.

کاربرد اینورترهای ریسان
اینورترهای (درایوهای) ریسان شامل 2سال گارانتی می‌باشند و در سری های MX,EX,VX,LX,EZ تولید می‌شود.
جرثقیل ها
پمپ‌ها و فن‌ها
ماشین های تزریق پلاستیک
صنعت آسانسور و بالابرها
کنترل فشار و دما
پله های برقی با سیستم نجات اضطراری

معرفی محصولات کنترل کننده دور موتور ریسان

طراحی و تولید دستگاه­‌های کنترل کننده دور موتور در ایران و مطابق با تکنولوژی روز دنیا انجام شده است . این دستگاه مطابق با نیاز صنایع و برای کاربردهای متنوع تولید شده است و کاملا با تکنولوژی روز دنیا مطابقت دارد و در تولید آن از جدیدترین میکرو کنترلرها و نیز ترانزیستورهای IGBT  استفاه می گردد

این درایوها ها هم در مدلهای با کاربرد عام و بر پایه کنترل برداری حلقه بسته تولید می‌شوند که در صنایع سیمان، نفت و گاز، پتروشیمی، پلاستیک، نساجی متالوژی، چاپ، ماشین ابزار و غیره استفاده می‌شود و هم برای کاربرد خاص مانند سیستم‌های کنترل پمپ سیستم صرفه جویی انرژی برای ماشین‌های تزریق پلاستیک و نیز درایو مخصوص جهت کاربرد آسانسور و جرثقیل تولید می‌شوند.
در حال حاضر هزاران دستگاه از این درایوها در صنایع مختلف نصب و ره اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

از آنجایی که این دستگاهها صد در صد در داخل کشور تولید میشوند لذا پشتیبانی و ارائه خدمات مطلوب به مشتریان بسیار راحت تر انجام می­گیرد و باعث رضایتمندی بیشتر مشتریان می­‌گردد.